

Microbe-Lift Gel Filter Cartridge Innoculant
€8,49 – €15,00
Levertijd 2 – 5 werkdagen
Beschrijving
Microbe-Lift Gel Filter Cartridge Innoculant
Deze filtratiestarter is een gepatenteerde filtergel voor gebruik in vijvers, zee-en zoetwater aquaria. Het hecht door de speciaal ontwikkelde samenhang direct op het filter materiaal waardoor de bacteriën sneller kunnen koloniseren en vermenigvuldigen. Dit verkort de indraaitijd van filters tot 80% en zorgt voor een snellere biologische activiteit.
Kenmerken en voordelen
- Makkelijk te gebruiken met verschillende filtermedia
- Bevat natuurlijke biopolymeren voor de kolonisatie van bacteriën op het filtermateriaal, waardoor het indraaien wordt verkort tot 80%
- Stabiliseert het water snel en voorkomt, na het reinigen of vervangen van filtermedia, instabiliteit
- Een uniek product om bij zware belasting, bijvoorbeeld bij gebruik van medicijnen, het biologische filter weer snel te laten opleven
- Vermindert de vervuiling van filter media door een snellere afbraak van organisch afval
- Verlengt de levensduur van filters aanzienlijk
- Bevordert de nitraat reductie in het filter en zorgt voor een lagere waterstress.
- Microbe-Lift Gel Filter is een gepatenteerde innovatie in de biotechnologie. Het is het eerste product dat de bacteriën op het filter materiaal houdt waar het ook gedoseerd is.
Dosering
Doseer Gel Filter gelijkmatig in lijnen of stippen direct op het filtermateriaal. De dosering is afhankelijk van het filter materiaal.
Op poreus filter materiaal wordt aanbevolen om de filtergel 15 tot 30 minuten te laten inwerken voordat u deze kunt invoeren in het filter. Herhaal gebruik bij elke filter reiniging en bij het plaatsen van nieuw filter materiaal.
Gerelateerde producten

Tropic Marine NP Bacto-Balance
€15,99 – €25,99
Microbe-Lift TheraP
€9,99 – €19,49
Microbe-Lift Special Blend
€17,49 – €28,95
Prodibio BIOKIT REEF 30 Amp.
€11,99 – €29,99
Prodibio BIO TRACE
€10,99 – €25,99
Probidio Reef Booster
€12,99 – €32,49